Asus

Asus

Firma ASUS jest znanym producentem elektroniki. Znana jest przede wszystkim ze swoich nowatorskich produktów o wysokiej jakości, ponieważ zatrudnia światowej sławy grupę naukowców i projektanów. Dewizą firmy jest dostarczanie sprzętu najwyższej jakości wykorzystującego najnowsze technologie (komputery, komunikacje oraz elektronikę użytkową), firma ASUS oferuje pełen wachlarz produktów i staje do wyścigu o palmę pierwszeństwa w nowym milenium. W 2006 roku firma ASUS dostarczyła na rynek 55 milionów płyt głównych co oznacza, że co czwarty sprzedany kumputer PC bazował na płycie głównej marki ASUS. Jeśliby je ustawić każdy obok siebie, wyszłaby odległość większa aniżeli z Nowego Jorku do San Francisco. Odniesienie sukcesu na tak trudnym rynku, jakim jest sektor IT, wymaga nie tylko posiadania najlepszych produktów, ale także najszybszego wprowadzania ich na rynek uzupełnionego rozsądną ceną i ekspresowym serwisem. To właśnie z tego powodu, wszyscy z 45 tysięcy pracowników firmy ASUS dokłada starań, w myśl programu (ASUS Way of Total Quality Management), aby produkty marki ASUS oferowały najwyższą jakość bez kompromisów cenowych i zbyt długiego czasu oczekiwania na ich wprowadzenie na rynek.

więcej

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Artykuły o marce Asus

  • Przykro nam, ale przy tym producencie nie ma żadnych artykułów.

Katalog Asus

Porównanie z innymi monitorami

W katalogu 403 monitorów Asus

1.
2.
3.

Brakuje konkretnego modelu?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Brakuje konkretnego modelu ?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3 4 14

26

Brakuje konkretnego modelu ?

Napisz recenzję

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.